CHF9838CNF500L
Mfr.Part #
CHF9838CNF500L
Datasheet
CHF9838CNF500L
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 250W
Stock
200
Frequency :
0Hz ~ 2.2GHz